انواع لوازم خانگی لوازم استوک اروپایی و ژاپنی مشاهده بخاری های استوک ژاپنی مشاهده

خانگی مال با بیش از 11 سال فروش لوازم برقی خانه و آشپزخانه به صورت آکبند واستوک از تمامی برندهای مطرح جهانی به صورت تک فروشی و عمده سابقه حضور در بازار را داشته است. این مجموعه فروشگاهی در طی 9 سال اخیر نیز با توجه به پیشرفتهای صورت گرفته در فضای مجازی و فرصت های بی شماری که برای معرفی و فروش فراهم نموده است، امکان حضور گسترده تری به ما داد تا بتوانیم هر چه بیشتردر این راستا فعالیت داشته باشیم.
فروش غیر حضوری ما سابق بر این بیشتر متمرکز روی تماس های تلفنی از مشتری های قبلی از سراسر کشور و شبکه های اجتماعی بود اما با ازدیاد متقاضیان، تصمیم گرفیم که شکل نوینی از ارتباطات مابین مشتری و فروشنده ایجاد نماییم، بنابراین از چهار سال قبل نیز اقدام به ایجاد وبسایت نمودیم تا بتوانیم کیفیت پاسخگویی و ارائه دقیق تر توضیحات در رابطه با محصول را عرضه کنیم.

  • فروش لوازم خانگی

انواع لوازم کوچک و بزرگ از تمامی برندهای مطرح در این صنعت مانند فیلیپس، کنوود، تفال، الجی، سامسونگ، بوش و دیگر برندهای اروپایی، آمریکایی، ژاپنی و … را با تضمین 100 درصد اصالت کالا عرضه کرده و اطمینان می دهیم که در راستای جلب مشتری، رضایتمندی و اصول اخلاقی، تعهد ما به عنوان فروشنده از آغاز معامله تا تحویل و حتی بعد از تست محصول، همراستا با شما قدم برداریم.

  • فروش لوازم استوک اروپایی و ژاپنی

بخشی از فروش های ما مربوط است به محصولات استوک. این محصولات معمولا با درجات مختلفی ارائه می شوند، برای نمونه برخی استوک نمایشگاهی یا داخل ویترین بوده و به هیچ وجه استفاده نشده اند، یک سری از آنها نیز در انبار مانده و به دلیل وارد شدن مدل های بالاتر، زیر قیمت عرضه می شوند.
کالاهای استوک غالبا از برندهای خوش نام اروپایی یا ژاپنی هستند و عمدتا ساخت اروپا و برای بازار اروپا ساخته شده اند اما برخی نیز اورجینال با ضمانت 100 درصدی اصالت کالا اما مونتاژ چین و سفارش اروپا ساخته شده اند، در هر صورت این اطمینان داده می شود که چنین کالاهایی قبل از ارسال به صورت کامل بررسی شده و بعد از مطمئن شدن اقدام به ارسال برای مشتری گردد.

  • فروش انواع بخاری های استوک ژاپنی

با توجه به شرایط آب و هوایی نا متعادل و چهار فصل بودن ایران همچنین شرایط مکانی می توانید از این محصولات در اماکن مختلف با صرف هزینه بسیار پایین استفاده نمایید. انواع بخاری برقی نفتی، برقی گازی و برقی با درجات مختلف گرمایشی از 1500 تا 18000 کیلو کالری، مخصوص فضاهای بسته یا باز مانند خانه باغ، باشگاه ورزشی، دفتر، مغازه، منزل، ماشین سنگین، کارگاه و دیگر فضاهای مشابه قابل استفاده هستند.

واقعاً چه کاری انجام می دهیم؟

بخشی از فروش های ما مربوط است به محصولات استوک. این محصولات معمولا با درجات مختلفی ارائه می شوند، برای نمونه برخی استوک نمایشگاهی یا داخل ویترین بوده و به هیچ وجه استفاده نشده اند.

چشم انداز ما

با ازدیاد متقاضیان، تصمیم گرفیم که شکل نوینی از ارتباطات مابین مشتری و فروشنده ایجاد نماییم، تا بتوانیم کیفیت پاسخگویی و ارائه دقیق تر توضیحات در رابطه با محصول را عرضه کنیم.

تاریخ شروع

خانگی مال با بیش از 11 سال فروش لوازم برقی خانه و آشپزخانه به صورت آکبند واستوک از تمامی برندهای مطرح جهانی به صورت تک فروشی و عمده سابقه حضور در بازار را داشته است.